Piękny dom w Różnowie

Różnowo, Warmińsko-Mazurskie

Szybkie podsumowanie

Cena
750,000 zł
Rodzaj:
Dom
Oferta:
Na sprzedaż
Powierzchnia:
208 m2
Pokoje:
5
Łazienki:
2

Opis nieruchomości

Biuro LUXDOM oferuje Państwu do sprzedaży piękny dom w miejscowości Różnowo w odległości około 2 km od Urzędu Gminy w Dywitach oraz około 4 km od granicy miasta Olsztyn. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne nowo – budowlane oraz działki budowlane niezabudowane.
Budynek wolnostojący, jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, oddany do użytku w czerwcu 2010 roku.
Układ funkcjonalny:
Parter: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, hall, łazienka, 2 garderoby, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap.
Poddasze: 2 pokoje, łazienka, garderoba, hall.
Powierzchnia użytkowa domu 207,98m2, powierzchnia zabudowy obiektu 160,61m2, kubatura 821,51m3.
Konstrukcja budynku:
Fundamenty- żelbetowe, ściany murowane z bloczków silka grubość 25 cm z ociepleniem ze styropianu grubość 18 cm.
Strop- żelbetowy wylewany,
Schody- drewniane,
Stolarka okienna i drzwiowa- okna PCV ( szyby antywłamaniowe w poziomie parteru) z okiennicami drewnianymi połączone z alarmem, połaciowe FAKRO, drzwi drewniane,
Kominy- murowane z cegły ceramicznej,
Dach – dwuspadowy o konstrukcji drewnianej z ociepleniem z wełny mineralnej, pokryty dachówką.
Tynki i okładziny wewnętrzne -gipsowe malowane.
Instalacje, elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna ( do szczelnego zbiornika), instalacja c.o. lokalna elektryczna +kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym, instalacja centralnego odkurzania, instalację alarmowa.
Dom wyposażony jest w monitoring przed domem + nagrywanie, alarm wewnętrzny i zewnętrzny. Ocieplenie domu 20cm styropian + wełna na dachu razem 100cm+ bardzo dobra izolacja fundamentów brak wilgoci w domu, pod podłogą 10cm styropianu.
Zamontowany jest centralny zmiękczacz wody. Dom posiada centralny odkurzacz góra i dół. Rozprowadzona jest sieć do kablówki oraz internet w całym domu. Możliwość podłączenia telewizora w każdym pomieszczeniu, włącznie z łazienką na parterze. Kominek żeliwny odlewany bez spawów -brak strat ciepła (dopływ powietrza z zewnątrz nie pobiera z pomieszczenia ) z rozprowadzeniem góra i dół domu, zamontowana rekuperacja z nagrzewnicą.
Dom jest energooszczędny. Na parterze szyby bankowe we wszystkich pomieszczeniach. Zamontowane okiennice -latem to idealne zabezpieczenie przed upałem a zima przed wiatrem. Elewacja wykonana jest z materiału nie wymagającego konserwacji ani napraw.
W kuchni fronty drewniane oraz najwyższej jakości sprzęt AGD.
Na piętrze znajduje się Sauna infra red . Wszystkie drzwi wewnętrzne drewniane. Wbudowany w ścianę sejf w sypialni. Rozprowadzone w salonie nagłośnienie. Brama wjazdowa automatyczna na pilota.
Ogrzewanie elektryczne, piece kumulacyjne bezobsługowe nie wymagające konserwacji ani przeglądów. Dom posiada wideo domofon. Dach dostosowany do montażu dużej ilości paneli słonecznych (fotowoltaika). Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniu gospodarczym oraz przedsionku.
Istnieje możliwość odmalowania domu wewnątrz na koszt sprzedającego, w kolorach, które wybierze kupujący.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i zapraszam do obejrzenia domu.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za ofertę: Anna Bartkowska lic.zaw.21482.Kontakt: +48 531112131 , +48 734138259. (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny).
W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego w procesie finansowania zakupu nieruchomości.

Skontaktuj się z Agentem


Podobne nieruchomości