Malownicze siedlisko w Jabłonce o powierzchni użytkowej budynków 146,63 m2 i działka 1300m2

Jabłonka, warmińsko-mazurskie, Jabłonka 10 , 13-100

Szybkie podsumowanie

Cena
579,000 zł
Oferta:
Na sprzedaż
Powierzchnia:
1300 m2

Opis nieruchomości

Biuro LUXDOM ma na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Jabłonka. Jest to wieś o zabudowie letniskowej, położona nad brzegiem jeziora Omulew.

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym dwu bryłowym o łącznej powierzchni użytkowej 91,96 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 54,67 m2. Budynek mieszkalny podzielony jest na cztery oddzielne lokale, z czego dwa z nich posiadają po trzy pokoje (dwie sypialnie oraz pokój dzienny), kuchnie i łazienkę, a pozostałe dwa lokale składają się z jednego pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Teren nieruchomości jest zagospodarowany – zasiany jest trawnik wraz z zielenią ozdobną oraz drzewami owocowymi. W części pł.-zach .działki urządzony teren rekreacyjny (mini boiska do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, miejsce do grillowania oraz drewniana altana). Nieruchomość jest ogrodzona. Działka uzbrojona jest w instalację elektryczną, wodociągową (studnia, hydrofor) oraz kanalizacyjną. Po drugiej stronie od granic nieruchomości w odległości około 50 m , znajduje się jezioro Omulew. Powierzchnia całej działki wynosi 1300 m2. Ze względu na malownicze położenie nad czystym jeziorem Omulew, nieruchomość może być atrakcyjnym miejscem dla turystów, może również zainteresować klientów, którzy myślą o zakupie pod względem inwestycyjnym. Oddzielne pokoje, każdy wyposażony w kuchnie i łazienkę mogą być atrakcyjną bazą noclegową dla turystów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpośrednio przy prezentacji nieruchomości.

W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego w procesie finansowania zakupu nieruchomości.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za ofertę: Anna Bartkowska lic.zaw.21482.Kontakt: +48 531112131 , (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny).

Mapa

Skontaktuj się z Agentem


Podobne nieruchomości