Szykowny dom jednorodzinny w Gamerkach

Gamerki, warmińsko-mazurskie, Gamerki

Szybkie podsumowanie

Cena
850,000 zł
Rodzaj:
Dom
Oferta:
Na sprzedaż
Powierzchnia:
163,08 m2
Pokoje:
4
Łazienki:
2
Garaże:
1

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Luxdom ma do zaoferowania nieruchomość zabudowaną domem wolnostojącym położoną w niezwykle urokliwej okolicy w miejscowości Gamerki w gminie Jonkowo. Odległość od Olsztyna wynosi 25km od Morąga 22km oraz od Dobrego Miasta 30km. Nieruchomość posiada dostęp do własnej linii brzegowej jeziora Gamerskiego.
Działka ma powierzchnie 34ar, powierzchnia zabudowy 163,08m2.
Dom wybudowany został w stylu warmińskim , na parterze znajduję się : wiatrołap, salon z wyjściem na taras prowadzący do ogrodu, kuchnię , sypialnie, łazienkę, sypialnie (z wyjściem na taras prowadzący do ogrodu) z oddzielną łazienkę oraz sauną. Wybudowany jest również duży garaż (typu szwedzkiego). Dużym atutem jest zadaszone miejsce wypoczynku na tarasie.
Na poddaszu znajduje się : hall łazienka oraz pokój relaksu.
W salonie jak i w sypialni zamontowane zostały kominki do ogrzewania wnętrza.
Wnętrze zabudowane materiałami z najwyższej półki – włoskie tapety zasłony z kolekcji Ewy Minge jak i drewniane meble. W salonie i sypialni na podłogach położone zostały dębowe panele a w pozostałych pomieszczeniach płytki.
Uzbrojenie: prąd , ogrzewanie elektryczne oraz kominkowe ,wodociąg.
Działka jest ogrodzona, ogród zaprojektowany przez architektów- bogate nasadzenia roślinne: kwiaty , krzewy i drzewa . Ciągi komunikacyjne wyłożone kostką granitową i kamieniami naturalnymi. Na działce znajduje się własna zatoczka z miejscem do cumowania sprzętu wodnego. Dodatkowo na działce wybudowany jest mały budynek gospodarczy, zadaszone miejsce na składowanie drewna kominkowego oraz wędzarnia.
Cena nieruchomości z wyposażeniem (uzgodnionym między stronami) 850 000zł.

Skontaktuj się z Agentem


Podobne nieruchomości