DLACZEGO WARTO PODPISAĆ UMOWĘ NA WYŁĄCZNOŚĆ …?

 

                                                                               BLOG2    

 

Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest sparafrazowanie przysłowia   „jeżeli  wszyscy zajmują się Twoją   nieruchomością ,to znaczy ,że może jednak nikt się nią nie zajmuje” …
Przy podpisaniu wielu umów otwartych (czyli nie na wyłączność) warto się zastanowić jak może to być odebrane przez potencjalnego nabywcę .
Jeśli wiele agencji próbuje sprzedać nieruchomość bez skutecznie to może …..
• ta nieruchomość ma jakieś wady ,nikt nie jest nią zainteresowany więc ja też nie będę …

Umowa na wyłączność eliminuje wątpliwości i zagrożenia. Ogłoszenie na każdym z portalu czy stronie internetowej , a najczęściej za tym idzie to ,że każda z agencji posiada różne informację o nieruchomości i przeróżne ceny .

ZAWIERAJĄC UMOWĘ NA WYŁĄCZNOŚĆ …
Klient ma pewność, że …
• nieruchomość będzie od razu umieszczona na najpopularniejszych portalach
• oferta będzie prezentowana jako wyróżniona (oglądalność wzrasta 30 krotnie)
• bezpieczeństwo transakcji – istotne jest tu obowiązkowe ubezpieczenie OC ,które posiada Pośrednik za wykonanie umowy pośrednictwa
• Wygoda i oszczędność czasu -jeśli zmienią się informację dotyczące nieruchomości to klient powiadamia tylko jedną a nie dziesięć agencji i kontakt tylko ma z jednym agentem , jeśli mieszkanie jest niezamieszkałe to wygodą jest przekazanie kluczy dla opiekuna nieruchomości , który będzie przeprowadzał prezentację nieruchomości dla potencjalnego nabywcy bez obecności właściciela .

 

 

foto blog

 

Jedna agencja + jedna umowa = osiągnięcie wspólnego celu, wspólne korzyści i zadowolenie :)

About the Author